HİZMETLERİMİZ

Güvenlik Sistemleri ve Bilişim Teknolojileri alanında deneyimli hizmet portföyüne sahip ve sektörde uzman ekip arkadaşları ile bireysel ve kurumsal müşterilere taleplerine göre niteliklendirilmiş çözümleri kurumsal kimliği ile sunar.

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik altyapınızı sağlayabilmek adına gerekmekte olan sistemlerin uçtan uca kurulum ve konfigürasyonlarını sağlamaktayız. Alarm ve kamera altyapılarıyla donatılmış yerlerde güvenli çalışma ortamları ve yaşam alanları meydana getirilmektedir. Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik çözümleri olarak güvenli bir yaşama sahip olmanıza, ihtiyaç duyulmakta olan yapılara özgün projelendirilmiş çözümler yardımıyla katkıda bulunmaktayız.Sophos XG serisi firewall cihazı ile ağınızı dışardan gelecek olan tüm tehditlerden koruyoruz.Aynı zamanda çalışanlarınızın mesai saatleri içerisinde girmesini istemediğiniz siteleri güvenlik cihazı sayesinde engelliyoruz.
Devamı

IT Sistemleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri ailesi olarak sizler adına üretmiş olduğumuz bakım anlaşmalı ya da servis biçiminde çalıştığımız kurumsal müşterilerimiz için özel bilgisayar teknik destek hizmeti sunmaktayız. Yedek parça hizmeti, yazıcı hizmeti, çevre birimleri hizmeti, yazılım lisansları vb. pek çok ihtiyaç için bugbil bilgisayar destek sistemleri sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak sizler adına ürettiğimiz teknolojik alt yapılar ile hem uygun hem de profesyonel bir çözüm sunuyoruz. Bilişim alanında ve sarf malzeme konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün detayları, firma bazlı yenilikleri de sizlere sunmaya hız kesmeden devam etmektedir.
Devamı
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP