GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Alarm Sistemleri

Yaşam alanlarınızı, Bugbil Güvenlik Sistemleri olarak tehdit unsuru olabilecek her türlü dış etkenden korumak adına elimizden geleni yapmaya hazırız.Dışarıda bulunduğunuz vakitlerde gönlünüzün rahat еtmеsi adına mekanlarınız da Ev ve İşyeri Hırsız Alarm Sistemleri ile tamamı ile güvenlik sağlayabilirsiniz. Bu açıdan her gün gelişmekte olan tеknoloji ile beraber, güvеnlik tedbiri olarak еn çok kullanılmakta olan önlemlerin başında Güvenlik Alarm Sistеmlеri gеlmеktеdir.
Devamı

Kamera Sistemleri

Kameralar, hem güvenliğimiz açısından hemde iş takibi yapabilmemiz adına günümüz güvenlik sektöründe önem teşkil etmektedir. Firmaların niteliklendirdiği binaların iç ve dış kısımlarına kamera gözetleme sistemi kurmakla beraber,evlere yapmakta olduğumuz montajlar ile ailenizin aynı zamanda mesai saatleri içerisinde bakıcıya emanet etmiş olduğunuz çocuklarınızın güvenliğini an ve an izleyerek olumsuz durumlara engel olabilmenize olanak sağlamaktadır.
Devamı

PDKS Geçiş Kontrol

Personel takip ve kontrol sistemleriyle personellerinizin belirlemiş olduğunuz ortamlara giriş çıkış süreçlerini ve zamanlarını takip etmenizi sağlar.Kartlı,parmak izli ve retina (göz) taramalı sistemlerle siz değerli müşterilerimize en çok uyan çözümleri sunmaktayız.
Devamı

Intercom Sistemleri

Kurulumunu ve konfigürasyonlarını gerçekleştirmekte olduğumuz sistemlerle dışarıdan gelmekte olan kişileri görebilmenizi aynı zamanda iç ortamda ki diğer odalar ile kolay bir yolla iletişim kurmanızı sağlar.Güvenlik ve iletişim konusunda artılar kazandırır.
Devamı
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP