Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri hem güvenliğimiz açısından hem de iş takibi açısından oldukça ehemmiyet arz ediyor. Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak sunmakta olduğumuz kamera sistemleri projelerinde, ihtiyacınız olan bölgeye kamera sistemini kurmak ile kalmıyor, aynı zamanda kontrolünü de sağlıyoruz.Ev Kamera sistemi, İş yeri Kamera sistemi, fabrika kamera sistemi, bina ve apartman kamera sistemi seçenekleri ile geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Güvenlik sistemleri olarak ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen ve en sorunsuz marka model kamera ve kamera kayıt cihazlarını kullanmaktayız.Kamera sistemlerimiz internet üzerinden kişiye özel şifre ve kullanıcı oluşturarak canlı izleme olanağı sağlar.Akıllı telefonlarımız ile uzaktan hd kalite de kamera kayıt izleme özelliği ile nerede olursanız olun kamera kayıtlarına gece ve gündüz fark olmaksızın hd kalite de canlı ve kayıt izleme seçeneği ulaşabilirsiniz.Yeni tip kablosuz IP Kameralar ile ses ve görüntü hafıza kartlarına veya nvr cihazlarına yapılabilir. Evinizin İş yerinizin güvenliğini kablo dağınıklığı olmadan kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Plaka tanıma sistemleri ve aynı zamanda Gece Görüşlü ZOOM özellikli kamera ile hayatınızı kolaylaştırın.Kayıt Cihazları NVR ve AHD olarak uzun süreli 7/24 Kayıt seçeneği ile olaylar artık gözünüzden kaçmayacak.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP