IT SİSTEMLERİ

Bilgisayar Destek

Bakım anlaşmalı ya da servis biçiminde kurumsal müşterilerimizin yanı sıra bireysel müşterilerimizinde bilgisayar desteği,yazıcı,yedek parça,çevre birimleri,yazılım lisansları gibi ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz.Bilgisayarlar bir şirkette işlerin aksamadan ilerlemesinde çok büyük bir rol oynayan makinalardır.Karşılaşabilecek her soruna anında çözüm üreterek işlerinizi aksatmadan halledebilmenize olanak sağlamaktayız.
Devamı

Sunucu Destek

Bir firmanın datalarının toplanmakta olduğu ve işlemlerin üzerinde gerçekleştiği en önemli nokta fiziksel/sanal sunuculardır.Uptime sürelerinin ve performans/fiyat olasılıklarının optimum düzeyde ayarlanmakta olduğu yapılarda işlerin aksamadan istikrarlı bir şekilde ilerlemesine ve sunucu bakım,iyileştirme,yedekleme çözümleri ile çıkabilme ihtimali olan problemleri öngörüp erken müdahaleler ile sunucunun sorunsuz şekilde çalışabilmesine yardımcı olmaktayız.
Devamı

Yedekleme Çözümleri

Donanımsal olarak çalışmakta olan sistemlerin gün geçtikçe bozulmaya karşı olan dirençleri azalmaktadır. Özellikle 24 saat boyunca çalışan sabit sürücüler sunucu ve bilgisayarların en hassas parçaları konumundadır. Bunun dışında kullanıcıların dikkatsiz davranışlarından dolayı veri kayıpları da yaşanmaktadır. Bu kötü senaryoların önüne geçebilmenin en iyi yolu kritik verilerin düzgün bir biçimde yedeklenmesidir.Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak bu konuda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
Devamı

Data Altyapı ve Kablolama

Verileri aktarabilmenin kablolu ya da kablosuz olmak üzere iki yolu vardır. Kablolu olarak CAT6 standardı ile 10/100/1000 Mbps gibi hızlarda gerek POE gerek ise standart olarak veri aktarımını maksimum düzeye çıkartıyoruz. Kablosuz olarak hem 2.4 GHz hemde 5 GHz bandında yapılmakta olan yayınlar ile iletişim hızını korumaktayız. Donanımsal ve yazılımsal düzenlemeler, kaliteli kablolama ve sonlandırma ile müşterilerimizin online sürelerini verimli şekilde kullanmalarına katkı sağlıyoruz.
Devamı

Firewall & 5651 Loglama

Bilgisayarlara, sunuculara yada ağa bağlı olan diğer cihazlara dış networkten (WAN) lokal networke (LAN) girebilecek olan tüm zararlı yazılımları ve şahısları engellemeye olanak sağlar.Aynı zamanda şirket bünyesinde çalışmakta olan personellerinizin internete çıkışlarında kısıtlamalar,bu kısıtlamaların hangi günlerde ve hangi saat aralıklarında yapılacağı gibi bir çok kompleks kural dizilerini tanımlamınıza olanak sağlar.5651 sayılı kanun gereğince zorunlu olan loglama (kayıt altına alma) işlemini gerçekleştirebilmenizi sağlar.
Devamı

Network (Ağ) Çözümleri

Bilgisayarlar yada sunucular birbirlerine data aktarımı yapamadığı sürece birer kağıt kalemden farksızdırlar.Varolan bir ağ altyapısına sahipseniz kullanmış olduğumuz araçlar ve tecrübemiz sayesinde bu altyapının keşfini ve raporlanmasını sağlıyoruz.Ağ üzerinde bulunan cihazlarınızı konfigüre ediyor ve ağ güvenliğini sağlıyoruz.Sıfırdan ağ hizmeti almak istiyorsanız sizlere uygun bir topoloji oluşturup gerekli cihazların kurulumunu ve konfigürasyonlarını yapıyoruz.Uygun fiyata kaliteli destek hizmeti…
Devamı
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP