Kamera Sistemleri

Sunucu Destek

Şirketlerin verilerinin toplandığı ve birçok işlemin üzerinden gerçekleşmekte olduğu en mühim merkez, fiziksel ya da sanal sunucular olarak karşımıza çıkmaktadır. Performans ile fiyat dengesinin optimum düzeylerde ayarlanmakta olduğu bu yapılarda gereken tüm çalışma sistemlerini, Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri ailesi olarak sizler adına organize ediyoruz. Sunucu bakım , iyileştirme, server bakımı hizmeti ve problemsiz çalışmalar adına taleplerinize yönelik pek çok çalışmayı bir arada sunmak için sunucu destek hizmetini ön plana çıkarıyoruz. Çalışmalarınızın profesyonel bir yapıda ilerleyebilmesi ve problemlerinizin daha etkin bir biçimde çözümlenebilmesi adına yeterli hizmet sağlanabilmektedir. Sunucu destek hizmetlerimizle verilerinizin güvenliğini ve sistem işleyişini problemsiz sağlayabilirsiniz.

– Sertifikalı uzman çalışanlarımızla çözüm üretmekteyiz.
– Gerek yetkili servis, gerek ise satış hususunda çalışanlarımızın bilgi düzeylerini sürekli arttırmak hedeflerimiz arasındadır.
– Ortalama 10 yıllık sektör deneyimine sahip olan kadromuz için kaliteli hizmet en mühim husustur.
– Teknik servis araçlarımız ve stoklu yedek parçalarımızla müşterilerimize en kısa süre içerisinde ulaşarak çözüm üretmekteyiz.

Bu yüzden, Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri ailesi olarak, sunucu destek hizmeti gibi ihtiyacınız olan her detayı online bir çalışma alt yapısıyla sunuyor ve hizmetlerimize tüm çeşitliliğimizle devam ediyoruz.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP